You need to set up the menu from Wordpress admin.
Sty 28, 2012
marcin

Interpelacja w sprawie osób starszych

Rok 2012 został uznany rokiem Uniwersytetów Trzeciego Wieku. W związku z powyższym zwracam się z prośbą o udzielenie informacji, czy miasto planuje korzystając z tej szczególnej okazji w bieżącym roku zająć się problemami i aktywizacją osób starszych.

Przewiduje się, że w Europie do roku 2050 liczba osób w wieku ponad 65 lat wzrośnie o 70 proc., a osób powyżej 80 roku życia o 170 proc. Ważnym i nieuniknionym wyzwaniem staje się promowanie zdrowego i aktywnego starzenia się oraz dostosowywanie miasta do potrzeb osób starszych. Bieżący rok wydaje się być doskonałą okazją do podjęcia dialogu z organizacjami takimi jak m.in. Uniwersytet Trzeciego Wieku o potrzebach i aktywizacji seniorów w Gorzowie.

Uważam, że dostrzeżenie i wykorzystanie ich potencjału przyniesie wymierne korzyści wszystkim mieszkańcom naszego miasta. Z uwagi na ważny społecznie charakter sprawy proszę o udzielenie informacji w przedmiotowej sprawie.

Comments are closed.

Dyżury: Z uwagi na małe zainteresowanie moimi dyżurami zrezygnowałem z ich odbywania. Aby ułatwić dostęp do mnie zapraszam do kontaktu telefonicznego: 601 53 4321

Rada Miasta

Facebook

RAPORT Mama w Gorzowie

  • Facebook