You need to set up the menu from Wordpress admin.
Lut 29, 2012
marcin

Interpelacja w sprawie działań miasta wspierających budowę lotniska w okolicach Gorzowa

W związku z potrzebą budowy lotniska obsługującego miasto Gorzów w zakresie przelotów małych samolotów i taksówek powietrznych zwracam się z prośbą o udzielenie informacji czy Miasto Gorzów podejmuje kroki mające na celu wsparcie podmiotów podejmujących kroki mające na celu budowę takiego lotniska.

Uważam że nasze miasto ma duże aspiracje aglomeracyjne, dlatego powinnością władz jest bieżące monitorowanie i wspieranie tego typu inicjatyw. Wskazana inwestycja jest potrzebna przede wszystkim naszemu miastu.

W związku z powyższym proszę o przedstawienie przedmiotowej informacji.

Comments are closed.

Dyżury: Z uwagi na małe zainteresowanie moimi dyżurami zrezygnowałem z ich odbywania. Aby ułatwić dostęp do mnie zapraszam do kontaktu telefonicznego: 601 53 4321

Rada Miasta

Facebook

RAPORT Mama w Gorzowie

  • Facebook