You need to set up the menu from Wordpress admin.
Maj 26, 2012
marcin

Interpelacja w sprawie stworzenia Miejskiego Systemu Informacji

W związku z faktem, że na terenie Gorzowa, a w szczególności w centrum, budynki nie są w dość widoczny sposób oznaczone numerami, zwracam się z prośbą o udzielenie informacji, czy planowane są działania mające na celu stworzenie jednolitego dla naszego miasta Miejskiego Systemu Informacji.

Obecnie takie systemy zostały stworzone w kilku polskich miastach. Tablice informacyjne MSI są jednym z najbardziej charakterystycznych elementów Warszawy. Powszechnie uważa się, że dzięki nim stolica jest obecnie najlepiej oznakowanym miastem w Polsce i wyróżnia się także wśród miast świata. Obecnie tabliczki informacyjne na wzór warszawskiego systemu oznakowania wprowadzane są także w Łodzi w ramach Systemu Informacji Miejskiej w Łodzi, we Wrocławiu System Informacji Miejskiej we Wrocławiu oraz w Bielsku-Białej.

Uważam za zasadne stworzenie podobnego systemu na terenie naszego miasta. W związku z powyższym zwracam się z prośbą o udzielenie następujących informacji:

– Czy miasto planuje stworzenie takiego systemu?

– Czy Urząd podejmuje kroki mające na celu lepsze oznakowanie – ze szczególnym uwzględnieniem numerów domów – budynków na ternie naszego miasta?

Comments are closed.

Dyżury: Z uwagi na małe zainteresowanie moimi dyżurami zrezygnowałem z ich odbywania. Aby ułatwić dostęp do mnie zapraszam do kontaktu telefonicznego: 601 53 4321

Rada Miasta

Facebook

RAPORT Mama w Gorzowie

  • Facebook