You need to set up the menu from Wordpress admin.
Maj 26, 2012
marcin

Interpelacja w sprawie utworzenia biura podawczego Urzędu Miasta w galerii handlowej na terenie Gorzowa

W związku z faktem, że w ankiecie „Mama w Gorzowie” urzędy zostały ocenione przez respondentki jako zdecydowanie nieprzyjazne z uwagi na liczne bariery architektoniczne oraz podobne sygnały ze strony seniorów, zwracam się z prośbą o rozważenie utworzenia biura podawczego lub ustawienie urzędomatu na terenie galerii handlowej.

Centra handlowe otrzymały zdecydowanie najlepsze oceny ze strony matek z uwagi na brak takich barier i liczne udogodnienia w tej materii. Do dodatkowych atutów takich miejsc należą godziny funkcjonowania oraz fakt, że są one chronione. Wszystko to pozwala mi sądzić, że utworzenie biura podawczego w takim miejscu byłoby z korzyścią dla mieszkańców.

W związku z powyższym proszę o udzielenie informacji, czy miasto rozważa utworzenie takiego punktu oraz czy istnieją prawne przeciwwskazania dla powstania takiego biura.

Comments are closed.

Dyżury: Z uwagi na małe zainteresowanie moimi dyżurami zrezygnowałem z ich odbywania. Aby ułatwić dostęp do mnie zapraszam do kontaktu telefonicznego: 601 53 4321

Rada Miasta

Facebook

RAPORT Mama w Gorzowie

  • Facebook