You need to set up the menu from Wordpress admin.

Mój Gorzów

Szpital przy ul. Warszawskiej
To tu przyszedłem na świat i spędziłem pierwsze dni życia. Niestety w wyniku nieudanego połączenia szpitali w naszym mieście został on zniszczony i obecnie budynki po nim czekają na nabywcę. Mimo wielokrotnego obniżania cen nie ma chętnych na te obiekty. Moim zdaniem miasto powinno przejąć ten majątek i przenieść na Warszawską rozsiane po całym mieście wydziały Urzędu Miasta. Drugim pomysłem jest przekazanie obiektów Państwowej Szkole Wyższej i budowa kampusu z kierunkami technicznymi.

ul. Findera (obecnie Popławskiego)
To miejsce gdzie spędziłem pierwsze lata. Niewiele pamiętam z tego okresu, tyle co z opowieści rodziców. Wiem, że kiedyś uciekłem do szkoły (miałem wtedy 3 lata). Rodzice byli przerażeni tą ucieczką.

ul. Sułkowskiego
Wspaniałe miejsce do życia – z przodu park – z tyłu park i mnóstwo fantastycznych ludzi. Jak się tam wprowadzałem nie było jeszcze Al. Odrodzenia. Z tym miejscem jest związane prawie całe moje życie. Od podstawówki po ukończenie studiów.

Parafia przy ul. Czereśniowej
A przede wszystkim działalność w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży ukierunkowało mnie na aktywność społeczną. To tu organizowałem pierwsze akcje i wyjazdy dla młodzieży. Gdyby nie KSM nigdy bym nie osiągnął tyle w sferze społecznej. Szczególne dzięki ks. Andrzejowi Dragule i całej ekipie: Agnieszce, Pawłowi, Patrycji, Mariuszowi, Krylowi, Bartkowi i Łukaszowi i wielu wielu innym!

III Liceum Ogólnokształcące
To miejsce, które miało ogromny wpływ na moje postrzeganie świata i poglądy. Wielogodzinne dyskusje z przyjaciółmi z „D” klasy i świetni nauczyciele – a przede wszystkim atmosfera to wyróżniki tej szkoły. Cieszę się, że właśnie tam trafiłem!

Studnia Czarownic
To najlepsze miejsce na wszelkiego rodzaju akcje i happeningi :). Tu zrobiliśmy „Koniec PZPN”, „Walentynkę dla Zielonej Góry”, „Zakochaj się w Gorzowie”, zbieraliśmy podpisy w obronie pociągów i wiele wiele innych wydarzeń.

ul. Widok
Genialne miejsce do życia. W promieniu kilometra: 5 przedszkoli, 2 podstawówki, 2 gimnazja, III LO, uczelnia, filharmonia, 3 kościoły, teatr, przychodnia lekarska, 5 marketów… Sprawdziłem właśnie na Google Earth – w linii prostej nawet katedra i bulwar się w kilometrze od mojej klatki mieszczą 🙂

 

Dyżury: Z uwagi na małe zainteresowanie moimi dyżurami zrezygnowałem z ich odbywania. Aby ułatwić dostęp do mnie zapraszam do kontaktu telefonicznego: 601 53 4321

Rada Miasta

Facebook

RAPORT Mama w Gorzowie